Darujte nám 2 percentá z daní

Nezisková organizácia Terchová pre všetkých bola zaregistrovaná ako prijímateľ 2 percent z daní za rok 2013. Ak nás chcete podporiť, prečítajte si, ako to môžete urobiť.

V roku 2013 sme realizovali nasledovné projekty:

Počítač do každej rodiny

V rámci projektu Počítač do každej rodiny sme v roku 2013 darovali 6 počítačov  žiakom ZŠ A.F. Kollára v Terchovej prípadne rodinám v Terchovej. Vedenie školy určilo žiakov, ktorí počítače dostanú.

Premietanie filmov o Jánošíkovi

Aktívne sme sa zapojili do organizácie podujatia Smrť Jánošíkova, ktoré sa konalo 16. – 17. marca 2013 v Terchovej pri príležitosti 300. výročia smrti a 325. výročia narodenia Jánošíka. Okrem iného bolo súčasťou tohto podujatia aj premietanie filmov o Jurajovi Jánošíkovi. Keďže s niečím takým už máme z minulosti prax, organizátori nás prizvali a počas oboch dní sme premietli v spolupráci so Slovenským filmovým ústavom viaceré filmy s jánošíkovskou tematikou.

Terchovský bazár

Najväčšou výzvou pre nás v roku 2013 bolo spustenie webu Terchovský bazár. Terchovci začali vďaka Terchovskému bazáru ponúkať rôzne veci na predaj alebo darovanie. Od pozemkov po oblečenie, od domácich vajec po dopestovanú zeleninu.

V minulom roku sme z 2 percent od darcov dostali 759,27 eur. Veríme, že nás podporíte aj v tomto roku. Detailný postup, ako to môžete urobiť, nájdete tu.

 

Komentáre k článku “Darujte nám 2 percentá z daní”


  • Žiadne komentáre

Napíš komentár