Spustili sme Terchovský bazár

Pred pár dňami sme spustili internetový bazár. Je určený primárne pre občanov Terchovej.

Cieľom webu je umožniť ľuďom v Terchovej jednoducho predávať, vymieňať, darovať rôzne veci. Špeciálnu pozornosť venujeme kategórii Dopestované. Zámerom je umožniť ľuďom vymieňať si nadbytočnú zeleninu, ovocie, živočíšne produkty ako mlieko, vajíčka, syry, mäso a podobne. Snáď aj ostatné kategórie inzerátov nájdu svoje opodstatnenie a pomôžu prispieť k budovaniu zdravej a ekologickej komunity v Terchovej. Často totiž končia pri kontajneroch na ulici Za mlynom veci, ktoré sú stále použiteľné (detské hračky, televízory, nezničené pneumatiky a podobne), nemuseli by skončiť na smetisku ale v rukách človeka, ktorý by ich ešte využil.

Terchovský bazár nájdete na adrese http://bazar.terchova-info.sk.

Novo pridané inzeráty na Terchovský bazár sa budú zobrazovať na spodku stránky Terchova-info.sk a budú chodiť na e-mail aj odberateľom Noviniek z Terchovej. Váš inzerát bude mať teda celkom slušný zásah a inzerovať sa preto oplatí.

Terchovský bazár je financovaný z prostriedkov Terchová pre všetkých, n.o., ktoré poväčšine pochádzajú z príspevkov z 2 percent z daní našich fanúšikov.

Komentáre k článku “Spustili sme Terchovský bazár”


  • Žiadne komentáre

Napíš komentár